Tv-meubel eikenhout MASON

Dit product kunt u nog niet online bestellen. Neem contact op voor meer informatie.
Industrieel tv-meubel eikenhout MASON
Tv-meubel eikenhout ‘MASON’ is stoer en zelf ontworpen. Door de vele kleurafwerkingen past dit mooie meubel al gauw in ieder interieur! Dit meubel is voorzien van twee push to open deurtjes.
Dit tv-meubel is te zien in onze showroom in IJsselmuiden.
De prijzen zijn inclusief behandeling eiken en staal.
Eiken behandeling van tv-meubel eikenhout MASON
Het eikenhout van dit tv-meubel is behandeld met een kleurloze matte lak. Uiteraard heb je de keuze uit verschillende kleurafwerkingen. Wij werken met een twee componenten olie. In ons assortiment vind je 12 kleuren. Olie geeft een lichte bescherming en een mooie kleur. Voor de beste bescherming kun je ervoor kiezen een transparante lak over de kleur olie te doen. Deze is mat en hiermee behoudt de tafel de gekozen kleur. Houd jij van een lichte kleur eiken, het liefst zo naturel mogelijk, maar wil je je kast toch graag een goede beschermlaag geven? Kies dan voor de kleurloze matte lak.
Het staalwerk
Onze onderstellen/staal worden gepoedercoat. Je hebt keuze uit verschillende kleuren: mat zwart of wit.
Geleefd eiken
Wij werken met geleefd eiken. Bij geleefd eiken laten we de prachtige noestjes en scheurtjes, die het blad karakter geven, bewust open. Maar je hebt de keuze om de noesten door ons te laten vullen. Bepaal zelf welke afwerking het beste bij je past. Al onze producten zijn in veel diverse maten leverbaar. Staat de gewenste afmeting er niet tussen? Stuur dan een mail naar info@massivewood.nl, gebruik het contact formulier op de website of bezoek onze showroom in IJsselmuiden.
Specificaties
Maatwerk: Maatwerk mogelijk, informeer ons gerust naar de mogelijkheden of maak gebruik van onze maatwerk pagina
Behandeling: Staalwerk is zwart gecoat, andere kleuren mogelijk het eikenhout is behandeld met een kleurloze matte lak.
Afmeting deurtjes: (push to open systeem )
Levering: Gemonteerd geleverd!
Levertijd: Op onze tv-meubels zit een levertijd op van 4-6 werkweken.
Showroom: Dit tv-meubel is te zien in onze showroom
Afwerking Blad













Afwerking staal

